Zapraszamy do drewnianych domków letniskowych Silver.

Oferujemy do wynajęcia komfortowe domki drewniane 5-7 osobowe w miejscowości Jarosławiec które znajdują się w odległości 800m od morza.

Silver Jarosławiec

Jarosławiec, to wieś położona w województwie zachodniopomorskim, jest to bardzo spokojne miejsce z daleka od zanieczyszczeń czy smogu (nie ma żadnych trujących fabryk w pobliżu). Można tutaj, odpocząć od trudów życia codziennego na dużej piaszczystej plaży. Ośrodek wypoczynkowy Silver 2, który mieści się w Jarosławcu, jest odpowiednim miejscem dla całych rodzin, a także jest idealnym miejscem dla dzieci ponieważ jest położony w czystej, spokojnej okolicy.

Do dyspozycji na terenie ośrodka, jest duży plac zabaw, trampolina, także pociechy nie będą narzekać na nudę. W okolicy, można także znaleźć dyskoteki, bary, restauracje. Przy domkach letniskowych można bezpłatnie zaparkować auta.

Ośrodek wypoczynkowy Silver składa się z 6 nowych drewnianych domków letniskowych wyposażonych w klimatyzację.

W odległości około 0,7km od domków znajduje się tak zwana „plaża Dubaj” tj. przepiękna plaża wysunięta w głąb morza około 300m. Większym miastem znajdującym się w odległości 18 km od Jarosławca jest Darłowo. Miasteczko to, jest idealnym miejscem na spacery i zwiedzanie, mieści się tam także kilka supermarketów.

Domki

photo

Ogrodzony parking

Bezpieczne parkowanie przy domkach dzięki ogrodzeniu wokół wszystkich domków

photo

Pełne wyposażenie

Pełne wyposażenie domków gotowe do użytku od razu po przyjeździe

photo

Klimatyzacja

Dzięki nowoczesnej klimatyzacji można odpocząć po dniu spędzonym na gorącej plaży

Domki 5 do 7 osobowe - zewnątrz

Zostały wybudowane w 2020 roku. Domki te są znakiem rozpoznawczym ośrodka wypoczynkowego Silver. Sześć domków letniskowych jest ułożonych obok siebie. Po środku znajduje się pas zieleni otoczony roślinnością na którym jest fontanna, huśtawka i krzesła ogrodowe.

Domki 5 do 7 osobowe - wewnątrz

Każdy tego typu domek posiada dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym, antresolę, taras, łazienkę, TV SAT i Internet WiFi

Rozrywka

Jarosławiec to małe miasteczko w którym można zarówno pospacerować, zrobić zakupy w małych markowych sklepach jak i odwiedzić kilka ciekawych miejsc.

Plaża w Jarosławcu

Plaża w Jarosławcu to największa atrakcja turystyczna w tej miejscowości. Plaża położona jest pod klifowym brzegiem i była często niszczona przez sztormy.

Więcej

Zjeżdżalnia gigant

Na plaży w Jarosławcu znajduje się jedna z największych zjeżdżalni w okolicy. W sezonie letnim atrakcja jest czynna od 9.30 do 17.30.

Więcej

Latarnia morska

Latarnia morska w Jarosławcu umiejscowiona jest w centrum miejscowości, więc nie ma problemu z jej odnalezieniem. Latarnia jest udostępniona do zwiedzania. Z balkonu, umieszczonego na wysokości 33 metrów, rozciąga się widok na morze i dwa duże przybrzeżne jeziora.

Więcej

Klifowe wybrzeże

Klifowe wybrzeże w Jarosławcu. Wzdłuż klifowego wybrzeża Jarosławca znajduje się wiele punktów widokowych - stanowią one dodatkową atrakcję turystyczną w Jarosławcu

Więcej

Przystań morska

Rybacka przystań morska w Jarosławcu to jedna z atrakcji tej miejscowości. Przystań znajduje się bezpośrednio na plaży więc turyści mogą podziwiać kolorowe rybackie kutry i łodzie opalając się na plaży

Więcej

Rejsy po bałtyku

Wypoczywając w Jarosławcu można wybrać się na rejs po Morzu Bałtyckim i obserwować piękną plażę oraz wysoki klif z zupełnie innej perspektywy. Rejsy odbywają się codziennie od godziny 10.00 aż do zachodu słońca.

Więcej

Centrum rozrywki w jarosławcu

Centrum rozrywki znajduje się w centralnej części Jarosławca. Znajdują się tu różne, ciekawe atrakcje, które zadowolą maluchy. Jest to doskonałe miejsce na spędzenie czasu w rodzinnym gronie

Więcej

Szlaki rowerowe i turystyczne

Jarosławiec szlaki rowerowe i turystyczne. Przez Jarosławiec przebiega kilka szlaków pieszych i rowerowych.

Więcej

Aquapark panorama morska

Aquapark Panorama Morska tu chyba największa atrakcja turystyczna Jarosławca (po plaży). To największy i najnowocześniejszy w kraju kompleks basenów rekreacyjnych zewnętrznych ze stali nierdzewnej.

Więcej

Muzeum bursztynu

Muzeum Bursztynu w Jarosławcu to miejsce, które warto odwiedzić przy okazji nadmorskiego wypoczynku. W zasobach muzeum znajduje się ponad 1500 eksponatów, z których ponad 200 można zobaczyć na zmiennych ekspozycjach.

Więcej

Kraina motyli

Motylarnia znajduje się przy ulicy Spacerowej i powstała w 2016 roku. Jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Odwiedzający mogą zobaczyć tutaj wiele gatunków motyli oraz poznać etapy ich rozwoju i zwyczaje.

Więcej

Park linowy ju-huu

Park linowy znajduje się w Jarosławcu przy zejściu na plażę nr 2. Jest to idealne miejsce na spędzenie wspólnych chwil w rodzinnym gronie. Specjalnie przygotowane trasy są doskonałe dla dzieci w wieku od 3 do 14 lat.

Więcej

Kontakt

ul Dorszowa 28, 76-107 Jarosławiec

info@domkinadmorzemsilver.pl

+48 669 649 940

+48 609 155 980

+48 598 109 824

Dodatkowe informacje

Dane do przelewu

Gospodarstwo Agroturystyczne Silver Sylweriusz Namiel

Adres: Rusinowo 11; 76-107 Jarosławiec

Nr konta: 6610 2046 8100 0011 0200 1951 31

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja pn. „Budowa kompleksu domków letniskowych z zapleczem rekreacyjnym w Jarosławcu” mająca na celu

1. Wybudowanie 6 parterowych obiektów hotelarskich (domków letniskowych)
2. Tworzenie przestrzeni rekreacyjnej
3. Stworzenie wypożyczalni i wyposażenie jej w 12 rowerów
4. Organizowanie rocznie minimum 10 wycieczek rekreacyjnych

współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania
„Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach rozwoju kierowanego przez społeczność”
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wyrażonej przez LGD „Środkowopomorska Grupa Działania”